Operator: Floydian Theo |
|
klik op een van de namen voor alles over de (ex)leden zelf
(p) Floydian Theo 2004-2006
|
Pink Project Odyssey Tour 2006 Schouwburg Rijswijk 8 december 2006
Het is vrijdagavond 8 december, gelukkig droog, als wij wederom op onze fiets stappen om een concert van Pink Project bij te wonen. Ditmaal in de schouwburg te Rijswijk. Het is reeds de 11e keer dat ik ze ga zien en tevens de laatste van 2006. Na de Side Project concerten, was het nu weer de beurt aan hun "normale" repertoir. De opening was wel zoals in het Omniversum: Red Sky At Night gevolgd door Echoes part 1. Het geluid in de schouwburg was goed, maar minder dan in het voortreffelijke Omniversum, het ronde scherm met videobeelden was weer aanwezig en de lichteffecten waren (soms letterlijk) verblindend. De zaal zat tot de nok toe vol enthousiaste Pink Project liefhebbers en werden getrakteerd op een geweldige avond Pink Floyd muziek. Ondanks dat Peter zich niet 100% voelde door een griep, perste hij vocaal er toch alles uit, om zijn befaamde Watersgeluid door de zaal te laten galmen bij de typische Waters-songs.
Hoogtepunten deze avond waren vooral: Dogs (kippevel momenten), Shine On (weer lekker op de oude manier gebracht), Get Your Filty/The Fletcher Memorial/The Gunners Dream (ondanks dat Peet zijn stem het niet helemaal haalde door griep), Time (klopte wederom helemaal), Amused To Death (een van Waters mooiste solo-songs), Castellorizon/On An Island (weer die spaarzame haren op je armen overeind) en Comfortably Numb (Ruudje Gilmour's solo puur genieten). Enkele (voor mij) mindere momenten was vooral het nummer Fearless. Ik weet niet waarom, maar me gevoel zei dat er iets niet klopte. En ik had het idee dat het geluid van de toetsen soms anders klonk dan normaal.
Ook nummers als Breathe, On The Run, Us And Them, Brain Damage/Eclipse, Pigs On The Wing, Set The Controls, Hey You, Mother,Welcome To The Machine, Wish You Were Here en Goodbye Blue Sky, waren wederom een genot om naar te kijken en luisteren. De absolute laatste tonen van Pink Project in 2006 waren die van Money, waarmee zij een geweldig muzikaal jaar afsloten. In twee en een half jaar tijd heb ik 11 keer genoten en het was zeker niet de laatste keer, want in 2007 zal ik zeker hier en daar weer op een concert van hun verschijnen. De after-party was ook nog gezellig, met bandleden en fans, jammer dat we om 01.00 uur moesten gaan. Thanx Pink Project................See U in 2007 En thanx The Dutch Hammerheads voor het beschikbaar stellen van de foto's
Theo, 12 december 2006 |